Кровать Бавария JazzWood
Отзывы:
(5)

Кровать Бавария JazzWood


  • Производитель: JazzWood
  • Артикул: 33042
  • Наличие: Есть в наличии
9 000 грн
Основные характеристики
Все характеристики
Ящик для белья: на выбор
Гарантия: 18 мес
Доступные варианты

Кровать Бавария JazzWood

Односпальные кровати Бавария изготавливаются из массива ясеня.

Срок изготовления кроватей JazzWood от 2 недель до 1 месяца с момента заказа на нашем сайте.

Ящик для белья на выбор
Гарантия 18 мес
Маринка
Маринка
29.01.2020
У мене досить маленька кімната, тому я вибрала ліжко Баварія. Воно було в наявності, тому не довелося довго чекати. Зібрали якісно і швидко. Спасибі Віктору і Володимиру! Виглядає в кімнаті дуже добре, не громіздке, але стильне.
Крилова Ганна Київ
Крилова Ганна Київ
15.01.2020
Придбали ліжко з ясеня на Вашому сайті. Хочемо залишити позитивний відгук. Брали для мами. Ліжко Баварія JazzWood виявилося дуже зручним та досить високим. Внизу є ящики для білизни. Зручне дуже - так говорить мама. Гарно, що привезли вчасно, якраз в день народження.
Марія
Марія
24.12.2019
Придбали для доньки Ліжко Баварія JazzWood Побачила його на виставці і відразу закохалася. Доставили швидко. Кімната перетворилася. Зроблене з ясена. Дуже зручнее. Дякую за якісний товар.
Тетяна
Тетяна
18.12.2019
Придбали в Вашому магазині ліжко Баварія JazzWood для дитячої. Таку модель давно шукала, але тільки у Вас знайшла, аналогів немає, так розумію ексклюзив) Для дітей віком від 4 до 10 ідеальний варіант. У нашому випадку як раз! Та й речі є кудись складати, дуже містка ніша для білизни. І взагалі для сну хотіла саме таку ліжко, чи не диван, переваги і різницю немає сенсу описувати думаю)) Величезне спасибі еконсультанту Віктору, який зрозумів, чого саме я хучу!
Анжеліка
Анжеліка
16.12.2019
Обирали ліжко в кімнату для гостей. Зупинили свій вибір на "Баварії". Відмінний варіант, дуже зручний і в той же час не займає багато місця. Наявність ящиків це прекрасне доповнення. Матрац для цього ліжка нам підібрали відразу ж. Гарно працюєте, ми до вас ще заглянемо!
Рекомендованные товары