Кровать Сити Shik-Galichina
Отзывы:
(3)

Кровать Сити Shik-Galichina


  • Производитель: Shik-Galichina
  • Артикул: 33327
  • Наличие: Есть в наличии
6 100 грн
Основные характеристики
Все характеристики
Вид раскладки: с подъемным механизмом
Высота спинки, см: 95
Размер: 160x200
Доступные варианты

Кровать Сити Shik-Galichina

Прочный деревянный каркас изготовлен из фанеры собственного производства.

Кровать оснащена нишей для хранения вещей и подъемным механизмом. Это своеобразная шкаф под кроватью, где можно хранить постельные принадлежности. Надежный подъемник позволяет быстро получать доступ к ним.

Кровати длиной 190 см и 200 см стоят одинаково 

Вид раскладки с подъемным механизмом
Высота спинки, см 95
Ящик для белья ниша
Размер 160x200
Гарантия 12 мес
Тюкало Мирослава
Тюкало Мирослава
09.11.2020
Купівля нового ліжка у нас випала на час пандемії, так що вибирали спираючись на відгуки в інтернеті. Натрапили на ваш магазин. Шукали ліжко з м'яким узголів'ям. Зупинилися на ліжку Сіті Shik-Galichina. Внутрішній ящик - штука МЕГА зручна, така велика площа для зберігання рідко використовуваних речей. Там ми зберігаємо дорожні валізи, старі дитячі речі, постільну білизну, пледи. М'яке узголів'я - це окрема розмова. Зручно сидіти перед сном, спираючись на м'яке, а не на дерево або залізні прути. Буває, стукаєшся головою або рукою спросоння - знову ж м'яко. Ну і в цілому це виглядає дуже стильно. Доставили ліжко швидко і без проблем. Чоловік з другом зібрали ліжко за один вечір. Єдине деякий час був сторонній запах, але він швидко вивітрився. В цілому дуже задоволені.
Наталья Шеретова
Наталья Шеретова
29.11.2019
Дуже хороший магазин. Місяць тому купила у вас ліжко Сіті Shik-Galichina. Ліжко казка розмір спального місця 160x200, оснащена підйомним механізмом і тому є місце куди скласти постільні приналежності і це дуже зручно. Виглядає дуже шикарно. Раджу.
Полина
Полина
07.06.2019
В нашу нову квартиру дивилися з чоловіком у вашому магазині ліжко. Вибір звичайно величезний!Вислухавши наші уподобання та побажання, ваш менеджер Ірина запропонувала масу варіантів, так ми і зважилися на покупку у вас ліжка Сіті Shik-Galichina. Вона ідеальна!Красива і сучасна!Великий плюс, що і доставка по Києву передбачена, до нас на вул. Паркову привезли ліжко безкоштовно, занесли і зібрали!Впевнена, це наша не остання покупка у вашому магазині, так як я залишилася задоволена.
Рекомендованные товары
-4%
Скидка
+ Подарок
6
4 954 грн4 759 грн
Купить