Магазин матраців та ліжок

Каркаси Ліжка

Знижка -5%
Код товару: 30886
2
Наповнення: метал Гарантія: 18 міс
1 974 грн
1 875 грн
Знижка -10%
Код товару: 32451
0
Гарантія: 18 місяців
7 705 грн
6 950 грн
Знижка -5%
Код товару: 31455
3
Наповнення: метал Гарантія: 18 міс
1 826 грн
1 735 грн
Знижка -5%
Код товару: 30888
1
Наповнення: метал Гарантія: 18 міс
1 784 грн
1 695 грн
Знижка -5%
Код товару: 31060
1
Гарантія: 18 міс
6 789 грн
6 450 грн
Знижка -10%
Код товару: 32452
0
Гарантія: 12 міс
7 314 грн
6 585 грн

Ортопедичний каркас для ліжка - краще рішення для спального місця


Спальня - місце, де людина може усамітнитися і розслабитися, ніжачись в затишному ліжку. Щоб отримати максимальний комфорт від відпочинку, необхідно подбати про зручне ліжко. На ринку представлено багато варіантів виробів подібного типу, стабільним попитом користуються ліжка на ортопедичних каркасах з ламелями.

Конструкція являє собою міцну основу, вона виготовлена ​​з профільних труб або суцільнозварного металу, а також спеціальних тонких пластин, що забезпечують ортопедичні властивості виробу. Найчастіше їх виготовляють з дерев'яного шпону, хоча в продажу можна зустріти і інші варіанти.

Особливості конструкції каркаса для ламелей


Виробники пропонують широкий вибір основ для матраців, вибрати відповідні ортопедичні каркаси для ліжок не складе труднощів. Якщо розглядати конструктивні відмінності моделей, можна виділити кілька основних груп товарів:

  • Стаціонарні основи, можуть бути з чотирма або шістьма ніжками (в залежності від їх ширини), вони відрізняються міцністю і надійністю;
  • Регульовані каркаси, такі моделі можуть змінювати положення підголівника, нижньої частини за допомогою пульта дистанційного керування;
  • Розкладні варіанти каркасів відрізняються мобільністю, при необхідності їх можна розмістити в будь-якому місці, а після - прибрати.

На регульовані основи слід вибирати матраци, які легко повторять потрібну форму каркаса. Стаціонарну основу легко укомплектувати будь-яким матрацом на ваш вибір - пружинним, безпружинним, поролоновим та іншими різновидами. Особлива увага приділяється ніжкам; при ширині основи понад 100 см, а також якщо на неї передбачається дія підвищених навантажень, варто вибрати варіанти з посиленими ніжками і поперечною царгою. У цьому випадку вага сплячої людини буде розподілятися рівномірно, не відбудеться деформація виробу.

Переваги каркаса на ламелях


Численні переваги, якими володіє каркас під ламелі, робить його затребуваним на вітчизняному ринку. Серед найбільш вагомих причин, за якими більшість споживачів вибирає саме такий варіант для свого спального місця, слід зазначити:

  • Екологічність - проміжки між ламелями сприяють вільній циркуляції повітря, що не дає накопичуватися на поверхні матраца стороннім запахам, а також забезпечує сухість і гігієнічність ліжка;
  • Практичність - правильний розподіл ваги дозволяє значно продовжити термін служби ортопедичного матраца, а при наявності поломки ламелей їх з легкістю можна замінити.
  • Самим головним достоїнством таких підстав є їх ортопедичний ефект, завдяки якому ви отримуєте повноцінний відпочинок під час сну.

Купити ортопедичний каркас з ламелями будь-якого розміру можна на сайті MatrasHouse, ми виробляємо якісні вироби за розумною вартістю.

Популярні питання про Каркаси Ліжка

Як обрати ліжко каркас?
Купити ліжко каркас, яка ціна?
Чи можна придбати ліжко каркас в кредит?
Де можна придбати ліжко каркас?
Які ліжка каркаси користуються найбільшою популярністю?

Каркаси Ліжка вартість в магазині Matras House (ціни квітень 2021)


ТоварЦена
Каркас XXL 3 см з 6 ножками1 875 грн
Ортопедичний каркас XL с беспружинним матрасом6 950 грн
Каркас XL 4,5 см з 6 ніжками1 735 грн
Каркас Стандарт 7 см з 6 ножками1 695 грн
Комплект Просте Рішення 4 in 16 450 грн
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr