Безкоштовна доставка по Києву від 9999 грн.
Каталог
(096) 103 23 28 (050) 074 33 98
(063) 206 69 48 с 10:00 - 19:00
Без вихідних
10:00 - 18:00
Огляд товару
Характеристики
Відгуків (10)
+ Подарунок
В шоурумі
Працюємо під час війни

Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

Код товару 10161
10
 • Доступний до замовлення
Термін постачання 1-2 дні

Від нас для вас подарунок!

Наматрацник Light Son на гумових стрічках
Подарунок
-20%
7 950 грн
9 940 грн
Наматрацник Konfo на гумових стрічках
Наматрацник Konfo на гумових стрічках
398 грн
468 грн
Наматрацник Bamboo DeLux на гумових стрічках
Наматрацник Bamboo DeLux на гумових стрічках
518 грн
610 грн
Наматрацник Delice на гумових стрічках
Наматрацник Delice на гумових стрічках
318 грн
374 грн
Наматрацник Best на гумових стрічках
Наматрацник Best на гумових стрічках
263 грн
325 грн
Ліжко з широкою спинкою Рікардо /Rikardo
Ліжко з широкою спинкою Рікардо /Rikardo
20 818 грн
Ліжко Манчестер / Manchester Novelty
Ліжко Манчестер / Manchester Novelty
10 979 грн
Ліжко Олімп / Olimp Novelty
Ліжко Олімп / Olimp Novelty
14 360 грн
Ліжко Матіас / Matias Shik-Galichina
Ліжко Матіас / Matias Shik-Galichina
15 542 грн
М'яке ліжко Ларс з високою спинкою квадрати
М'яке ліжко Ларс з високою спинкою квадрати
11 665 грн
Ліжко Стелла / Stella Shik-Galichina
Ліжко Стелла / Stella Shik-Galichina
11 081 грн
М'яке ліжко Ізі /Izy Shik-Galichina
М'яке ліжко Ізі /Izy Shik-Galichina
9 498 грн
Ліжко Крістіан / Kristian Shik Galichina
Ліжко Крістіан / Kristian Shik Galichina
9 546 грн
Ліжко Лайла / Layla Shik-Galichina
Ліжко Лайла / Layla Shik-Galichina
7 963 грн
Ліжко Сантіно / Santino Shik-Galichina
Ліжко Сантіно / Santino Shik-Galichina
9 066 грн
Ліжко Вінсенто / Vinsento Shik-Galichina
Ліжко Вінсенто / Vinsento Shik-Galichina
9 450 грн
Вартість доставки
Київ до 9999 грн.
Правий берег 200грн.
Лівий берег 400грн.
Київ від 9999 грн - БЕЗКОШТОВНО
Київ передмістя +25 грн\км
Нова пошта
Делівері
Автолюкс
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Накладений платіж


Ортопедичний матрац Браво Олімп

Комфортний ортопедичний матрац, здатний витримувати до 150 кг на одне спальне місце, залишаючись зручним для людей будь-якої ваги.
Ортопедичний матрац Олімп заснований на блоці низьких 4-виткових незалежних пружин, шахового типу.  Рocket Spring (320 пружини на 1м2), який створює ортопедичну основу матраца і гарантує оптимальну підтримку хребта і розслаблення м'язів спини під час сну.
По периметру матраца незалежний пружинний блок укладений в особливу посилену рамку з жорсткого ППУ - еврокаркас, що попереджає просідання країв матраца.
Поверх пружинного блоку покладений шар жорсткої повсті, яка надійно оберігає м'які настили матраца від тиску пружин.
В якості основного настилу з кожного боку матраца використовується Biofelt в поєднанні c високоеластичної інноваційної піни AquaFoam, яка створює оптимальну м'якість й відчуття комфорту.
Матрац Олімп відноситься до матраців двосторонньої конструкції.  Це означає що матрац можна і потрібно перевертати, міняючи верхню і нижню сторону матраца не рідше ніж раз у півроку.
Сторони матраца Олімп мають однакове наповнення з обох сторін.
Чохол на блискавці виконаний з високоякісного стрейч-трикотажу Aloe Vera, міцного і одночасно ніжного матеріалу з глибокої прошивкою.
Для продовження терміну експлуатації виробу рекомендується використовувати його з ортопедичними каркасами, у яких відстань між ламелями не перевищує 4,5-5 см.

Переваги матраца Олімп

 • Блок незалежних пружин типу Pocket Spring.
 • Використання в настилах еластичного матеріалу Aquafoam.
 • Чохол на блискавці, виконаний з стрейч-трикотажу.
 • Ефект зима / літо.
 • Овеча шерсть на "зимової" сторони матраца.
 • Ортопедичний ефект.
 • Єврокаркас з жорсткою піни по периметру матраца.


Що таке двосторонній матрац


Більша частина сучасних ортопедичних матраців нового покоління випускаються з двома робочими поверхнями на протилежних сторонах матраца.  Це означає що двосторонній матрац можна і потрібно перевертати для зміни точок максимального навантаження і можливості матеріалами мати більш рівномірний знос протягом усього терміну служби.
Верхня і нижня поверхня можуть мати різну жорсткість або мати ефект Зима-Літо.
Перевертання матраца подовжує термін служби виробу в 2 рази.
Важливо пам'ятати, що будь-який матрац потрібно так само повертати раз в 2-3 місяці змінюючи сторону голови і ніг.  Дане правило стосується всіх типів пружинних і безпружинних матраців.
Купити двосторонній матрац завжди вигідніше ніж односторонній, оскільки їх ціна може відрізнятися на 10%, а дві робочі сторони це практично два матрац за ціною одного.

Підсилюючий єврокаркас

Корисне та практичне доповнення ортопедичним властивостям - система посилення краю пружинного матраца за допомогою стрічки жорсткого пінополіуретану, яка розташована по периметру пружинного блоку і виконує кілька важливих завдань:

 • Посилення жорсткості краю, для продовження терміну служби матраца і збереження його ортопедичних властивостей.
 • єврокаркас приховує собою додаткові рамки зі сталі і пружини, тому ви не будете відчувати металеві деталі, які приховані за 6-8 см пінополіуретану.
 • Додатковий захист і повернення пружин в правильне вертикальне положення. Якщо пружини не працюватимуть в вертикальному положенні, вони будуть руйнувати кріплення з сусідніми пружинами, і пружинний блок в цілому.
Для єврокаркасу зазвичай використовують пінополіуретан більшої щільності ніж той, що використовується для м'якого шару.

ППУ з властивостями латексу

М'який еластичний пінополіуретан HR відрізняється від поролону тим що він

 • не скрипить
 • не шарудить
 • має велику щільність.
 • м'якший на дотик.

На відміну від стандартних пінополіуретанів структура високоеластичної піни марки HR неоднорідна - осередки мають різний розмір і по-різному реагують на прикладену силу. Коли навантаження невелике, в роботу вступають тільки дрібні отвори, що відповідає ефекту м'якого поролону. По мірі зростання навантаження починають працювати більш великі осередки з великим опором стисненню. Таким чином, досягається дивовижне відчуття комфорту і правильна анатомічна підтримка тіла. Це означає, що дві різних за вагою людини будуть однаково комфортно почувати себе на виробі з таких пін: легка не буде відчувати зайвої жорсткості, а людина з великою вагою не відчує ефекту «провалу» - високоеластична піна впевнено прийме вагу тіла і рівномірно його розподілить.

Області застосування

Високоеластичний поролон використовується для виробництва комфортних меблів та матраців з тривалим терміном експлуатації.

Високоеластичні ЕППУ (HR) щільністю 30 кг / м3 і низькою жорсткістю від 1,2 до 3,0 кПа застосовуються при виготовленні підголівників, спинок, сидінь, місць для лежання з середнім (до 8 років) терміном експлуатації. Також підходять для виробництва наматрасників, топперів і пом'якшуючих висококомфортних шарів.

Піни (HR) щільністю 30-55 кг / м3 широко застосовуються у виробництві меблів високого цінового сегмента і в якості несучого шару в висококомфортних матрацах з довгим терміном експлуатації (до 12 років) і навантаженням до 140 кг. Також HR-піни використовуються у виробництві ортопедичних матраців. Матеріал коштує дешевше латексу і дозволяє знизити вартість товарів для сну без втрати комфортності.

НR-поролони марок Extra виробляються за технологією «холодного спінювання». Визрівання піни відбувається при низькій температурі всередині блоку. В результаті продукція володіє вищими комфортними характеристиками, ніж традиційні високоеластичні піни.

Незалежні пружини Pocket Spring

Незалежний пружинний блок складається з окремих, не пов'язаних один з одним 5 виткових пружин діаметром 4 - 6 см.

Кожна пружина поміщена в окремий матерчатий чохол, який ізолює її від інших пружин, має в своєму розпорядженні і утримує в вертикальному положенні, дозволяє працювати автономно від інших пружин, створюючи анатомічний ефект.

Велика кількість окремих незалежних пружин дозволяють домогтися комфортного положення хребта під час сну.

Якщо ви хочете купити ортопедичний матрац Pocket Spring і порівнюєте моделі різних виробників, пам'ятайте про те, що описи матраців можуть не збігатися з вашими враженнями.

Матраци на пружинних блоках від різних виробників мають різну жорсткість.

Незалежні пружини Pocket Spring в матрацах різних фабрик можуть мати різну висоту, діаметр пружин, марку сталі і діаметр дроту, з якої виготовляються пружини.

В основному, точна технічна документація по окремих компонентах в складі матраца виробниками практично не надається, пояснюється це тим, що модель матраца потрібно сприймати як цілісний готовий виріб, а не як набір окремих деталей і елементів. Матраци на незалежних пружинах можуть мати як середню, так і підвищену жорсткість.

Ортопедичні властивості матраца

Ортопедичний ефект - правильне і комфортне положення хребта людини під час сну. Даний ефект досягається різними способами і матеріалами. Універсального ортопедичного матраца не існує, оскільки ортопедичний ефект формується у людини, яка спить на матраці. Оскільки всі люди різної ваги, зросту, віку і об'єму, матраци їм потрібні різні.  Індивідуальний підбір правильного ортопедичного матраца може здійснити будь-яка людина самостійно в присутності нашого консультанта. Для цього необхідне поєднання рівного положення хребта в положенні на боці і відчуття м'язового комфорту, який досягається положенням тіла, при якому відсутні больові, неприємні відчуття та будь-який дискомфорт.

Ортопедичні матраци не є ліками при травмах хребта.

При будь-яких проблемних ситуаціях хронічного або посттравматичного характеру, перед покупкою матраца обов'язково звертайтеся до лікаря-ортопеда або мануального терапевта.

Профілактичні властивості матраца полягають в попередженні остеохондрозу або сколіозу, але не їх лікуванні.

Для ортопедичного матраца повинна бути створена правильна основа.

Заборонено класти ортопедичні матраци поверх старих диванів або на нерівні поверхні. Використання ортопедичних матраців на нерівних поверхнях руйнують внутрішню структуру матраца.

Жорсткий ортопедичний матрац


Матраци з жорсткістю 4 з 5 представлені різними типами посиленої конструкції для людей вагою більше 100 кг.  Жорсткість матраців досягається високим рівнем супротиву матеріалів зовнішньому тиску на поверхню.  Зазвичай, в конструкції таких матраців використовується жорстка повсть, або кокосова койра, або інші матеріали з високою щільністю і низькою еластичністю.

Для ортопедичних матраців даної групи часто створюється ілюзія жорсткості, оскільки в дійсності глибина прогину матраца може бути точно така ж, як і в матраці середньої жорсткості.  У вас буде враження,  що матрац під вашою вагою майже не прогинається, оскільки поверхня не буде мати м'якого матеріалу на поверхні.  Жорсткість пружинних і безпружинних матраців сприймається як різна, оскільки у них принципово різна глибина занурення.

Зразок є в магазині

Дана продукція представлена ​​на виставці в нашому фірмовому магазині Матрац Хаус в Києві на вул Орловської 4-6.

Це не означає, що в наявності всі варіанти товару в усіх розмірах і колірних рішеннях і їх можна забрати з вітрини, купивши з доставкою на сьогодні.

Це означає, що можна побачити односпальний матрац в розмірі 80х200 і полежати на ньому для розуміння особливостей конструкції, побачити як він виготовлений і порівняти з товарами інших виробників.

Ліжко, представлене ​​в двоспальному або односпальному розмірі. В одному з варіантів комплектації і кольорі.

Меблі, представлені ​​в одному з варіантів комплектації, побачивши який можете оцінити якість виготовлення, колір і фактуру матеріалу.

Товари з виставки зі знижкою, знаходяться в рубриці розпродаж.

Серед товарів, представлених на виставці понад 100 різних матраців від 30 виробників, 70 ліжок, а також дивани, комоди, тумби, столи, крісла, ортопедичні подушки, наматрацники та інші товари.

Товари, представлені на виставці можна купити з вітрини.

Характеристики Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

Висота 25 см
Рівень жорсткості Середній
Навантаження на спальне місце до 150 кг
Вид матраца Пружинний
Тип пружин Пружини Pocket Spring
Додаткові характеристики Ефект зима-літо
З'ємний чохол Так
Наповнення Biofelt, піна еластична
Країна виробник Україна
Гарантія 18 місяців
Виробник Bravo
Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

-20%
7 950 грн
9 940 грн
Код товару 10161

Відгуки Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

Микола Павловіч
25.05.2023
Діти купили мені такий ось матрац. Я дуже радий. Спина болить вже значно менше. Мені майже 70 і цей Олімп мене дуже виручив. Дуже вдячний хлопцям, що занесли його мені прямо в ліжко та прибрали на смітник старий матрац.
Яна Кобець
29.07.2021
Шикарний матрац, красивий та по якості норм. Доставка була безкоштовна, тому за це дякую. Будемо рекомендувати ваш магазин і сусідам також.
Ольга
14.01.2021
Придбали матрац декілька місяців тому і ні на секунду не пошкодували про наш вибір. Він став чудовим компромісним варіантом для нас з чоловіком, оскільки він доволі пружний (саме такий хотіла я), але водночас з тим має м'яку поверхню (що було пріоритетним у чоловіка). Тепер ліжко - це те місце, куди хочеться повертатись знову і знову.
Дякую за відмінну консультацію у виборі матраца та індивідуальний підхід!
Марина В.
29.06.2020
Мій чоловік не з худих, тому я шукала матрац з немаленькою навантаженням. Матрац цей хороший під ним не прогинається, нас ще й ціна влаштувала.
Максим Ровельский
08.12.2019
Для веса 120 Подошел на 150%. Благодарность консультанту Светлане.
Антон Кобейник
19.04.2019
Для веса 120 то, что надо Долго выбирал кровать и матрас для себя любимого. Мой вес 120 и рост 205.
Изготовили специально для меня нестандартный вариант кровати с матрасом длиной 215. Обошлось прилично дешевле, чем мне посчитали в другом месте. Качеством матраса и кровати доволен на 120%.
Спасибо менеждеру Светлане за помощь в выборе и сопровождение заказа.
Евгений
20.05.2018
Хороший матрас Удобно, жестко, очень комфортно. Нормально.
Артем
17.05.2018
Очень удобный матрас Понравился и все.
Василий Прокопчук
08.01.2018
160х200 доставка на Соломенскую ул. 5 июня Матрас показал превосходный результат. Благодарность консультанту Денису за профессионализм и терпение.
Вера Горовенко
05.01.2018
По моему- самый лучший выбор. Понравилась эта модель матраса, и ее мы заказали. Чем она отличается в лучшую сторону, так это тем что это не латекс, у которого есть свой запах и не мемори, которое на холоде твердее а при жаре становится очень мягким. Мы уже покупали матрасы родителям и детям и себе лет 5 назад, так что еще и разобрались что к чему в этой области. Других вариантов нам в общем и не надо уже. Комфортность для сна да все , что еще нужно от матраса....
Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

Ортопедичний матрац Олімп / Olimp Bravo

-20%
7 950 грн
9 940 грн
Код товару 10161
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr